+48 668 34 35 34 biuro@protechsystem.pl

                       Firma ProTech System zajmuje się dostarczeniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny Automatyzacji Produkcji oraz  szeroko pojętej Automatyki Przemysłowej. Jesteśmy  firmą z bogatym doświadczeniem w projektowaniu i uruchamianiu linii procesowych i urządzeń z różnych gałęzi przemysłu spożywczego i maszynowego. Realizacje projektów dokonywaliśmy zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą:

 

1. Usługi związanie z automatyzacją procesów przemysłowych:

 • Kompleksowe usługi związane z tworzeniem koncepcji sterowania oraz projektowaniem układów sterowania pod wymagania i potrzeby konkretnego klienta.
 • Usługi programowania sterowników PLC oraz paneli HMI (zarówno w dziedzinie inżynierii procesowej jak również w przypadku automatyzacji maszyn) Programujemy sterowniki następujących typów: (PLC: SIEMENS S7-1500, S7-1200, S7-300, S7-400, HMI: SIEMENS Wszystkie typy paneli HMI).
 • Budowa, diagnostyka i uruchamianie rozproszonych systemów sterowania w oparciu o wyspy typu: SIEMENS-ET200SP, SIEMENS-ET200S, SIEMENS-ET200M, FESTO-Profinet
 • Montaż i diagnostyka urządzeń i sieci działających w oparciu o przemysłowe standardy komunikacyjne: Profinet, Profibus, ASi.
 • Pomoc w doborze i dostawie aparatury AKPiA wiodących producentów pod konkretny system sterowania
 • Usługi programowania i uruchamiania systemów– sterowania, wizualizacji i archiwizacji danych SCADA dla pojedynczych procesów jak i dla całych linii produkcyjnych. W zależności od wymagań klienta systemy budujemy w oparciu o komputery przemysłowe Siemens Industral PC, bądź stacjonarne komputery typu workstation wiodących producentów. Systemy SCADA wykonujemy w oparciu o następujące rozwiązania: (SIEMENS Simatic IPC (Industrial PC) ,SIEMENS WinCC, ASKOM Asix, inne)
 • Integracja systemów sterowania różnych producentów.
 • Modernizacja istniejących systemów sterowania z zależności od potrzeb i wymagań klienta.
 • Nadzór nad prowadzonymi pracami.
 • Rozruch oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny projektowanych i uruchamianych przez nas urządzeń i instalacji przemysłowych

2. Usługi związanie z projektowaniem i prefabrykacją szaf sterowniczych oraz montażem przemysłowych instalacji elektrycznych:

 • Kompleksowe usługi prefabrykacji, montażu i uruchomienia szaf sterowniczych. W skład oferowanej przez nas usługi wchodzi: (Stworzenie elektrycznej dokumentacji technicznej, prefabrykacja szaf sterowniczych, szaf rozdziału mocy, szaf systemów automatyki, szaf sterujących elementami pneumatyki, dostawa gotowych szafa do klienta). Przy prefabrykacji szaf (zarówno elektrycznych jak i pneumatycznych) korzystamy jedynie ze sprawdzonych komponentów wiodących producentów takich jak: Siemens, Rittal, Festo, Schneider Electric, Eaton.

 

 • Kompleksowe usługi projektowania i montażu instalacji elektrycznych i pneumatycznych w zakładach przemysłowych. Montaż instalacji siłowych jak również instalacji systemów sterowania (Układy mocy, napędy, czujniki, systemy pneumatyki i hydrauliki). Montaż i diagnostyka przemysłowych sieci komunikacyjnych: Profinet, Profibus, ASi.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.